ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

DALMAYI ÖĞRENİN

 

Sualtına ilk adımınızı atmak için karar verdiyseniz yapmanız gereken sadece hangi eğitim programına katılacağınızı seçmek. Gereken her ayrıntıyı AYIŞIĞI sizin için düşünecektir. Size kalan ise kendinizi sualtının gizemli dünyasına bırakmak olacaktır.

Başlangıç seviyesinde katılabileceğiniz uluslararası geçerlilikteki SSI dalış eğitim programlarımızda, sizin sualtı ile tanışmanızın yanı sıra, güvenli bir şekilde dalışlarınızı gerçekleştirmeniz için gerekli olan tüm temel bilgi ve uygulama becerilerine de sahip olacaksınız.

 

SSI - Try Scuba

 

SSI Try Scuba programı, öğrencilere gerekli becerilerin ve bilginin kazandırılması amacıyla sınırlı su ortamında SSI
Dalış Profesyoneli ile güvenli tüplü dalış yaptırma amacını taşır. Su altını tanımak ve dalışın heyecanını yaşamak için maksimum 5 mt. de  Aktif SSI Dive Control Specialist veya daha yüksek seviyedeki eğitmen nezaretinde havuz/sınırlı su şartlarında uygulanır.

SSI - Scuba Diver

YETERSİZ ZAMAN? SCUBA SERTİFİKASYONUNUZA TATİLDE BAŞLAYIN VE EVE DÖNÜNCEYE KADAR BİTİRİN!

Scuba Diver bütün bir Open Water Diver Programını tamamlamaya zaman bulamayanlar için mükemmel bir program. Bu programın içeriği Open Water Diver Programının yarıya yakınını içeriyor. Daha sonra programın ikinci yarısını da tamamlayıp sizin için uygun olan bir zamanda ve yerde SSI OPEN WATER DIVER olabilirsiniz.

Programın sonunda, programı başarıyla tamamladığınızı gösteren SCUBA DIVER Sertifikanızı alırsınız. Bu sertifika dünya çapında dalış profesyonelleri eşliğinde dalışlara katılmanıza olanak verir. Eğer eğitiminize devam edip sertifikalı dalıcı olmak isterseniz yerel SSI Eğitim Tesisinizle SSI OPEN WATER DIVER derecenizi nasıl tamamlayacağınız konusunda iletişime geçmeniz yeterli.

MACERANIZA BU GÜN BAŞLAYIN

SSI - Open Water Diver

Genel olarak Open Water Diver kursu 3 bölümden oluşur.

TEORİK EĞİTİM:

SSI Eğitim Sistemi eğitim almak istediğinizde tüm bilgileri kendi öğrenme hızınızda ve takviminize uygun olarak öğrenmenize imkan verir.Sınıf ve havuz çalışmaları öğrendiğiniz her bilgiyi pekiştirmeye yöneliktir.

HAVUZ / SINIRLI SU EĞİTİMİ:

Havuz ve sınırlı su eğitimi açık deniz eğitimleriniz öncesi ekipman kullanımı ve beceri çalışmalarınız için bir simülatördür. Açık Deniz Eğitim dalışlarınıza başlamadan önce, sualtı dünyasına kendinizi uyumlandırmak, için yeterince vaktiniz olacak.

AÇIK DENİZ DALIŞLARI:

En az 4 açık deniz dalışını tamamlayacak ve havuzda öğrendiklerinizi tecrübe etme şansı yakalayacaksınız. (Açık Deniz; Açık su, su gibi bir göl ya da okyanus kadar açık bir yapı olarak tanımlanabilir) .