ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

Gürcan Gönen 

İlkokul döneminde Gemlik Körfezi’nde federasyonun lisanslı sporcusu olarak yelken sporuna gönül vermiş ve o zamandan bu yana denize olan tutkusu katlanarak artmıştır. Uzun yıllar lisanslı olarak basketbol oynayıp, spor camiasının da içinde olmuştur.

Yıldız Üniversitesi, Makina Fakültesi’nden Makina Mühendisi olarak 1984 yılında iyi derece ile mezun olmuş, Isı Proses Yüksek Lisans, İşletme İktisadı Enstitüsü Yönetici Geliştirme Programı, İstanbul Üniversitesi Yönetim Organizasyon Yüksek Lisansı  programlarına devam etmiştir. Halen kurucusu olduğu ISI ENDÜSTRİ MERKEZİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ‘nin yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Dalış hayatına 1996 yılında başlayan  Gürcan Gönen,  1*CMAS Eğitmen Diploma no: 01904, PADI MSDT – 617680, Emergency First Response Instructor, TDI Nitrox Diver ve 15 yıl deneyimli Yat Kaptanı lisanslarına sahiptir. 13 yıldır, Dalış Eğitmeni olarak, sualtı camiasına emniyeti daima ön planda tutan dalgıçlar yetiştirmiştir.

Engin mavi ile tanışmak isteyen arkadaşların gelişimine katkı sağlamak, en keyif aldığı hobilerinden bir tanesi olmuştur.