ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
ETKİNLİK TAKVİMİ
5/2019
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pzr
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

FREEDIVING İLERİ SEVİYE EĞİTİMLER

 

Yüzyıllar boyunca sualtı dünyasının gizemi ve güzelliği insanoğlunu büyülemiştir. Bu yabancı ve harika dünya, kendi dünyamızda bulunmayan yeni bitki ve hayvan yaşamlarına bir anlık bakış sağlamaktadır.

Bugün, geçmişten daha da fazla, bu yeni dünyadaki macera arayışımıza devam ediyoruz. Kendi sudaki ağırlıksızlığımızı hissetmeyi, deniz hayvanlarıyla birlikte yüzmeyi ve okyanus kayalıklarının güzelliklerini takdir etmeyi arzu ediyoruz.

Genç yada yaşlı olsun, uygun ekipman ve uygun eğitim ile serbest dalış herkes için heyecan dolu bir aktivitedir. Serbest dalış nerede yaşadığınıza bakmaksızın tüm yıl boyunca yapılan bir etkinliktir. Güzel okyanus kayalıklarını incelemekten, kendi yerel gölünüzü yada nehrinizi keşfetmeye, yakınınızda sizin için her zaman bir serbest dalış tecrübesi vardır.Serbest dalıştaki maceralarınıza devam ettikçe, sualtı fotoğrafçılığına, monofin serbest dalışa ya da serbest dalışınızı bir kariyer seviyesine getirerek bir serbest dalış eğitmeni olarak çalışmaya ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Bir serbest dalgıç için birçok aktivite mevcuttur ve kendi yerel SSI temsilciniz sizin doğru yönde ilerlemenize yardımcı olabilir. Serbest dalışın sadece sizin hayal gücünüz ile sınırlı olan sağlıklı, heyecanlı, boş zamanda yapılan doğa aktivitesi olduğunu çok çabuk öğreneceksiniz.

SSI Pool Freediving

POOL FREEDIVING

Yeni bir dünya keşfetmeye ne dersiniz? Sizleri serbest dalışı deneme imkanı bulabileceğiniz ve harika bilgiler öğreneceğiniz "Try freediving" eğitimi ile buluşturuyoruz…

SSI Try Freediving

TRY FREEDIVING

Yeni bir dünya keşfetmeye ne dersiniz? Sizleri serbest dalışı deneme imkanı bulabileceğiniz ve harika bilgiler öğreneceğiniz "Try freediving" eğitimi ile buluşturuyoruz…

SSI Freediving Level 1

 FREEDIVING LEVEL 1

 

Serbest dalışın temel bilgilerini öğrenip, eğitmenimizle güvenli bir ortamda havuz eğitimlerini ve 10-20 metre arası deniz becerilerinin uygulanacağı bu program; derinlikle ilk tanışan eğitim olması açısından temellerinin sağlam olması sizi bir sonraki serbest dalış seviyesine daha kolay taşıyacak önemli bir programdır. 

 

SSI Antreman Tablosu Uzmanlığı

TRAINING TABLES

Kişisel rekorlarınızı "Antreman Tabloları" uzmanlık kursunda edineceğiniz bilgiler ışığında kendi ihtiyaçlarınıza uygun antreman programlarını hazırlayıp, istikrarlı biçimde geliştirebilirsiniz.

 

SSI Free Immersion

FREE IMMERSION

Serbest dalışın en sakin, en konforlu dalışını denemeye ne dersiniz? Sadece elleri kullanarak yapacağınız bu dalışta paletsiz olmanın özgürlüğünü yaşayacaksınız. Daha fazla gevşeme imkanı sunan bu dalış stili bizi daha derinlere taşıyacak teknikler içeriyor.