ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

Saroz Dalış Turu

07 - 08 Ekim 2017

 

 

 07 Ekim 2017 Cumartesi: Saat 03 :00'da Ayışığı Dalış Merkezi önünden hareketÖzel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından sabah otelimize  varıyoruz ve güzel bir kahvaltının ardından dalış noktasına gidiyoruz. Belirlediğimiz dalış noktalarına yapacağımız 2 dalıştan sonra otelimize dönüyoruz biraz dinlendikten sonra hep beraber ayarladığımız bir yerde akşam yemeğini yiyoruz ve ardından gecemizi sona erdiriyoruz. 

08 Ekim 2017 Pazar: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve  2 dalış yaptıktan sonra Saroz  İstanbul transferi ile turumuz sona eriyor. İstanbul’a varışımız trafiğe bağlı olarak değişmekte.

 

Dalıcı: 790 TL

Misafir: 650 TL

Single Farkı: 150 TL

 

 

Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul-Saroz-Istanbul ulaşım, 4 adet bot veya kıyı dalışı, rehberlik hizmetleri, hava tüpleri ve ağırlıklar, 1 gece oda kahvaltı, konaklama. Seyahat ve koltuk sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Cumartesi sabah kahvaltısı, öğle yemekleri ve akşam yemekleri, fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet. Eğitim alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL/dalış.

 

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) TURING SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Sözleşme Şartları:http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

Ayışığı EğlenceTurizm LTD | Leopar Turizm  A - 9704

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

 
 
 
 
 
 
 
FOTOĞRAFLAR