ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

Ramazan Bayramı Raja Ampat Dalış ve Kültür Turu

 

İlk Türk Dalış Oteli Papua Explorers Konaklamalı Raja Ampat Dalış Turu

 

Bir yer düşünün ki orada olduğunuz sürece hep mutlu olacaksınız ve döndüğünüzde sanki bir rüyadan uyanmış gibi hissedeceksiniz ve hep aynı rüyayı görmek isteyeceksiniz.

Bölgedeki ilk ve tek Türk Dalış Otelinde rüya gibi bir tatil için bize katılın.

 

 

 

08 Haziran 2018 Cuma: 22:45'de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde THY kontuarında bilet, bagaj ve pasaport işlemleri.

09 Haziran 2018 Cumartesi: 02:10 'de THY ile Jakarta'ya hareket. Saat 18:00'da Jakarta'ya varış ve iç hatlar terminaline transfer... 

10 Haziran 2018 Pazar: Sabaha karşı saat 00:05'da direk  Jakarta - Sorong uçuşu. Sorong'a varışımız saat 06:10'da. Resort çalışanları tarafından karşılanma ve saat 12:00'de hareket ile 3 saatlik tekne yolculuğu ile Raja Ampat Papua Explorers Resort'a transfer. Isteyenlerle Raja Ampat Milli Parkı civarında 1 adet kıyı dalışı ve gece dalışı. Geceleme Papua Explorers Resort'ta.

11 Haziran 2018 Pazartesi: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.

12 Haziran 2018 Salı: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.

13 Haziran 2018 Çarşamba: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet teknedalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.

14 Haziran 2018  Perşembe: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet teknedalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.

15 Haziran 2018 Cuma: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.
16 Haziran 2018 Cumartesi: Uçuşumuzdan 24 saat öncesine kadar ( öğle saatlerine kadar ) Raja Ampat Milli Parkı civarında 1 yada 2 adet tekne dalışı. Serbest zaman. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

17 Haziran 2018 Pazar: Sabah erken saatlerde adadan Sorong’a tekne transferi ve iç hat uçuşu ile saat 11:50'de Sorong-Jakarta uçuşu ardından  THY ile 20:45'de  Jakarta-Istanbul uçuşu.

 

18 Haziran 2018 Pazartesi: Sabah saat 05:00 civarı İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAPUA EXPLORERS RESORT

 

Dalıcı Uçak Hariç Oda Paylaşımlı Tur Fiyatı:  2,350 Euro

Dalıcı Olmayan Uçak Hariç Oda Paylaşımlı Tur fiyatı: 1.650 Euro

 

 

** Fiyatlarımıza THY uçuşları ve iç hat uçuşlar dahil değildir. Dileyen misafirlerimiz için THY biletleri satın alınabilir. Ana hat uçuşları misafirlerimizin isteği doğrultusunda başka hava yolları ile yapılabilir. İstenmesi durumunda program istenilen hava yoluna göre revize edilebilir.

 

* Tüm fiyatları 9 aya kadar taksitlendirme seçeneği mevcuttur. (Garanti ve Bonus)
* Taksitlendirmeler, ödeme günündeki kur ve banka komisyon oranlarına göre yeniden hesaplanacaktır.

* Rezervasyon tur ücretinin %40 ının ödenmesi ile gerçekleşir. Kalan diğer ödemenin ise tur tarihine 45 gün kalaya kadar bitirilmesi gerekir.

 

Önemli: Kredi kartı tek çekim komisyon oranları ve taksit komisyon oranları ödeme günündeki kura göre yeniden hesaplamaktadır.

Fiyata Dahil Hizmetler: Kara ve deniz transferleri, Raja Ampat'ta 2 kişilik odalarda kişi başı tam pansiyon 7 gece konaklama (Odalarda WC ve sıcak duşbulunmaktadır), sınırsız dalış, hava tüpleri, ağırlık, Nitrox brövesi olanlar için Nitrox tüpleri, Tursab Seyahat Sigortası.


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Uluslararası uçuşlar, iç hat uçuşları, bahşişler, yurt dışı çıkış harcı (15 TL), dalış malzemeleri kirası, Raja Ampat Milli Park ücreti (yıllık) 1.000.000 rp (75 Euro), Non Diver katılımcılar için şnorkel ve diğer hizmetler, uzak noktalara gidilmek istenirse yakıt extrası, dalış noktasına göre değişiyor, yapılacak extra kara turları, alkollü ve kutulu içecekler, Singapore'da bir gece otel konaklaması, Singapore'da havalimanı - otel - havalimanı transferleri, fiyata açıkça dahil edilmemişher türlü hizmet.

 

NOT:  Odalarda saç kurutma makinesi bulunmamaktadır. Bu nedenle dilerseniz yanızda saç kurutma makinesi getirebilirsiniz. 

 

Önemli:  Pasaportta ülkeye giriştarihinden itibaren 6 ay süre olması gerekiyor.

 

 

Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 


Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rotar riski herzaman mevcuttur ve uçuşöncesinde saatler değişebilir.

Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda her hangi bir müdehalede bulunamamaktadır.

 

 

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!

 

FOTOĞRAFLAR