Seferihisar Dalış Turu

15 Temmuz - 16 Temmuz 2017

 

14 Temmuz 2017 Cuma: Saat 21:00 da Ayışığı Dalış Merkezi önünden bize özel araçlar ile hareket.

 

15 Temmuz 2017 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız 

seyahatin ardından sabah  Seferihisar'a varıyoruz ve güzel bir kahvaltının ardından teknemize gidiyoruz. Gün içinde belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalış yaptıktan ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüyoruz. Otelimize yerleştikten ve biraz dinlendikten sonra hep beraber ayarladığımız bir yerde akşam yemeğini yiyoruz ve ardından gecemizi sona erdiriyoruz. Dileyen dostlarımız Seferihisar'da gezebilir ve Seferihisar'ın  tadını çıkarabilirler.

 

16 Temmuz 2017 Pazar: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve saat 09:30 ’ da ki tekne hareketinin ardından belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalışı yaptıktan sonra ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüş ve Seferihisar  İstanbul transferi ile turumuz sona eriyor. İstanbul’a varışımız trafiğe bağlı olarak değişmekte.

 

Dalıcı: 950 TL
Misafir: 730 TL
Single Farkı: 150 TL

 

 

Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul - Seferihisar -Istanbul ulaşım, 4 adet tekne dalışı, 

teknede öğlen yemekleri. Rehberlik hizmetleri, hava tüpleri ve ağırlıklar, 1 gece oda kahvaltı, konaklama. Seyahat ve koltuk sigortası.
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Cumartesi sabah kahvaltısı, akşam yemekleri ve   fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet. Eğitm alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL/dalış.

 

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) TURING SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

Sözleşme Şartları: http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar Turizm A - 9704

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR