Ramazan Bayramı Raja Ampat Dalış ve Kültür Turu

 

 

Bir yer düşünün ki orada olduğunuz sürece hep mutlu olacaksınız ve döndüğünüzde sanki bir rüyadan uyanmış gibi hissedeceksiniz ve hep aynı rüyayı görmek isteyeceksiniz.

Bölgedeki ilk ve tek Türk Dalış Otelinde rüya gibi bir tatil için bize katılın.


 

1.Gün 23 Haziran 2017 Cuma: 10:00'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde buluşma. Saat 13:30'da Singapore Air SQ391 numaraı uçuşu ile Istanbul - Singapore uçuşu.  

2.Gün 24 Haziran 2017 Cumartesi: 05:00 'de Singapore'ye varış. Saat 09:25'de Singapore Air SQ 956 numaralı uçuşu ile Singapore - Jakarta uçuşu. Saat 10:10'da Jakarta'ya varış. Jakarta'da otel konaklaması.

3.Gün 
25 Haziran 2017 Pazar: Sabaha karşı Jakarta - Sorong uçuşu. Sorong'a varış ,tekne hareket saatimiz 12:00'de, 2,5 saatlik tekne yolculuğu ile Raja Ampat Papua Explorers Resort'a transfer.Isteyenlerle 1 adet dalış. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

4.Gün 26 Haziran 2017 Pazartesi: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

5.Gün 27 Haziran 2017 Salı: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

6.Gün 28 Haziran 2017 Çarşamba: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet teknedalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

7.Gün 29 Haziran 2017 Perşembe: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet teknedalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

8.Gün 30 Haziran 2017 Cuma: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

9.Gün 1 Temmuz 2017 Cumartesi: Uçuşumuzdan 24 saat öncesine kadar ( öğle saatlerine kadar ) Raja Ampat Milli Parkı civarında 1 yada 2 adet tekne dalışı. Serbest zaman. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

10.Gün 2 Temmuz 2017 Pazar: Sabah erken saatlerde adadan Sorong’a tekne transferi ve iç hat uçuşu ile Jakarta'ya dönüş. Singapore Air SQ 967 numaralı uçuşu ile Jakarta-Singapore uçuşu. Saat 23:05'de Singapore'ye varış. 

11.Gün 3 Temmuz 2017 Pazartesi: Sabah saat 01:45'de Singapore Air SQ 392 numaralı uçuşu ile Singapore - Istanbul uçuşu ve 07:45'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.


 

Önemli: Yerlerimiz sınırlı olduğu için rezervasyonlarınızı erken yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyonlar email yada telefon yolu ile yapılmaktadır.

 Uçuşlar Hariç Oda Paylaşımlı Konaklama Fiyatı: 2,350 Euro


Uçuşlar Hariç Single Konaklama Fiyatı: 2,865 Euro
 


 

* Tüm fiyatları 9 aya kadar taksitlendirme seçeneği mevcuttur. (Garanti ve Bonus)
* Rezervasyon tur ücretinin %40 unun ödenmesi ile gerçekleşir. Tura 30 gün ve daha kısa süre kala yapılan iptallerde tur ücreti iade edilmez.

Önemli: Kredi kartı tek çekim komisyon oranları ve taksit komisyon oranları ödeme günündeki kura göre yeniden hesaplamaktadır.

 

Fiyata Dahil Hizmetler: Jakarta'da kısa süreli oda paylaşımlı otel konaklaması, kara ve deniz transferleri, Raja Ampat'ta 2 kişilik odalarda kişi başı tam pansiyon 7 gece konaklama (Odalarda WC ve sıcak duş bulunmaktadır), sınırsız dalış, hava tüpleri, ağırlık, Nitrox brövesi olanlar için Nitrox tüpleri, Tursab Seyahat Sigortası.


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Bahşişler, yurt dışı çıkış harcı (15 TL), dalış malzemeleri kirası, Raja Ampat Milli Park ücreti (yıllık) 1.000.000 rp (75 Euro),Non Diver katılımcılar için şnorkel ve diğer hizmetler, uzak noktalara gidilmek istenirse yakıt extrası, dalış noktasına göre değişiyor, yapılacak extra kara turları, alkollü ve kutulu içecekler.

 

NOT:  Odalarda saç kurutma makinesi bulunmamaktadır. Bu nedenle dilerseniz yanızda saç kurutma makinesi getirebilirsiniz. 

 

Önemli:  Pasaportta ülkeye giriş tarihinden itibaren 6 ay süre olması gerekiyor.

 

Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 


Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rotar riski herzaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir.

Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda her hangi bir müdehalede bulunamamaktadır.

 

 

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!