Adrasan Dalış Turu

21 - 23 Nisan 2018 

 

20 Nisan 2018 Cuma: Saat 19:00'da Ayışığı Dalış Merkezi önünden hareket.

21 Nisan 2018 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından Adrasan’daki otelimize yerleşiyoruz. Kahvaltının ardından  teknemize transfer ve 2  dalış  yapıp karaya dönüş ve otelimize transfer. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

22 Nisan Pazar 2018: Sabah kahvaltının ardından teknemize transfer ilk dalışın ardından öğlen yemeği, ikinci dalışın ardından da karaya dönüş ve otelimize transfer. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

 

23 Nisan 2018 Pazartesi: Sabah kahvaltının ardından teknemize transfer  1 dalışın ardından  karaya dönüş ve İstanbul'a hareket.

Katılımcı sayımız sınırlı tutulacağı için rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon için tur bedelinin %30 unun ödenmesi gerekmektedir.


Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul - Adrasan- İstanbul ulaşım, 5 adet Tekne Dalışı, 2 Gece Oda kahvaltı + akşam yemeği,teknede öğle yemekleri, iki kişilik odada, oda paylaşımlı kişi başı konaklama, Tüp-ağırlık kemeri, seyahat güvence ve koltuk sigortaları, rehberlik hizmetleri, KDV ve sıcak bir dostluk. 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Pazartesi günü öğle yemeği,fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet. Eğitim alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL/dalış.

Dalıcı : 1.300 TL

Misafir : 1.050 TL

Single konaklama farkı gecelik : 150 TL 

                                                                                                                  

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) TURİNG SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

Sözleşme Şartları;http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar  Turizm A -  9704 

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

 

FOTOĞRAFLAR