Seferihisar DalışTuru

22 - 23 Eylül  2018 

 

21 Eylül 2018 Cuma: Saat 21:30'da Ayışığı DalışMerkezi önünden hareket.

 

22 Eylül  2018 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından  yol üzerinde kahvaltımızı yaptıktan sonra  dalış merkezine gidiyoruz  1 adet bot dalışı yapıp öğle yemeğimizi otelde  yedikten sonra 1 adet daha bot dalışı  yapıp otelimize gidiyoruz.. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

 

23 Eylül  Pazar 2018: Sabah kahvaltının ardından dalış Merkezine gidip ilk dalışın ardından  belirlediğimiz yerde öğlen yemeği yiyoruz, ikinci dalışın ardından da dalış merkezinden  ayrılıp İstanbul'a hareket ediyoruz. 

 


Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul - Seferihisar - İstanbul ulaşım, 4 adet Bot  Dalışı, 1 Gece Oda kahvaltı  iki kişilik odada, oda paylaşımlı kişi başı konaklama, Tüp-ağırlık kemeri, seyahat güvence ve koltuk sigortaları, rehberlik hizmetleri, KDV ve sıcak bir dostluk. 


Fiyata Dahil Olmayan HizmetlerÖğle ve akşam yemekleri, fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet. Eğitim alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL/dalış.
 

Dalıcı : 1.100 TL
Misafir : 850 TL
Single konaklama farkı gecelik : 150 TL 

                                                                                                                  

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) GULF SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

Sözleşme Şartları;http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar  Turizm A -  9704 

Ayışığı DalışMerkezi Yetki No: 744

FOTOĞRAFLAR