Dilediğiniz Zaman Sharm El- Sheikh DalışTuru

 

 2019 Çarşamba: Sabiha Gökçen Havalimanı DışHatlar terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat bilet, bagaj ve pasaport işlemleri için saat 21:00 civarı buluşma. Pegasus Hava Yolları   ile 23:35te İstanbul Sharm El Sheikh Uçuşumuz gerçekleşecektir.

1.Gün  2019 Perşembe: Saat 02:45'de Sharm El Sheikh'e varış. işlemlerinin ardından yerel acentamız tarafından karşılanma ve konaklama yapacağımız Naama-Bay’da bulunan Camel otelimize transfer. Otele yerleşme ve diğer işlemler. Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında dalış merkezi önünde saat 08:30’da toplanma. Bu esnada dalış merkezi kayıtları tamamlayacak sonrasında dalışteknemize transfer ve gün içerisinde 2 adet tekne dalışı. Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların otele dönüş. Konaklamamız Camel Otel’de gerçekleşecektir.

2.Gün 2019 Cuma: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların ardından karaya dönüşve otele transfer. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.

3.Gün  2019 Cumartesi: Sabah kahvaltının ardından desatürasyon süresinden dolayı serbest gün. Cumartesi günü de odalarınız size aittir.

4.Gün  2019 Pazar: Saat 00:30'da otelden  havaalanına transfer.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Pegasus Hava Yolları 03:30 uçuşu ile Sharm El Sheikh –  İstanbul uçuşumuz. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu

 

 

 

DALICI:   Fiyatlar talep ettiğiniz zaman diliminde tesisin müsaitliğine ve sezona gore değişmektedir.Lütfen bizimle iletişime geçerek güncel fiyat sorunuz.

 

DALICI OLMAYAN:   Fiyatlar talep ettiğiniz zaman diliminde tesisin müsaitliğine ve sezona gore değişmektedir.Lütfen bizimle iletişime geçerek güncel fiyat sorunuz

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Havaalanı - Otel - Havaalanı Transferleri

Bize özel tekne ile 2 Günde 4 dalış.

3 Gece otelde oda + kahvaltı oda paylaşımlı konaklama

Dalıcı olmayanlar için 2 gün tekne katılımı rehberli şnorkel dalışı

Dalışbölgelerine yapılacak tüm transferler

Tüp 12 lt AL, Ağırlık, Kemer

Nitrox brövesi olanlar için Nitrox dalışları max.%32, 12 lt tüp

TURSAB Seyahat güvence sigortası

Teknede alınan öğle yemeği & içecekler

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Tüm uçakla ulaşım (Uçak bileti)

Mısır Vizesi ( 200 TL )

Ras Muhammed Milli Park Ücreti ( 5 € )

Akşam yemekleri

Ekipman kiraları

DAN DalışSigortası (www.daneurope.com adresinden bireysel olarak yaptırabilirsiniz)

Günlük dalışsigortası kişi başı (7 €), haftalık yapmak isterseniz (15  €) dalışmerkezince yapılacaktır.

Bahşişler ( Min 25 € tavsiye edilir)

Fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemişhizmetler

Gece Dalışı ve Batık Dalışları ( Arzu edilen batığa göre farklı ücretleri vardır)

GECE DALIŞI YAPMAK İSTEYEN DALICILARIN MUTLAKA DALIŞBİLGİSAYARI KULLANIYOR OLMALARI GEREKMEKTEDİR.

 Vize: Vize için tura gitmeden konsolosluktan vize alınması gerekmekte. Pasaportunuzda ülkeye giriştarihinden itibaren 8 ay süre olması gerekiyor.Vize işlemlerinizi bireysel olarak yapabileceğiniz gibi acentamız da bu konuda yardımcı olabilir.Vize işlemleri için pasaportunuzun bilgi yüzünün kopyası, pasaportunuzun aslı, 2 adet beyaz fonda biometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir. Pasaportun konsoloslukta kalışsüresi 6 - 8  hafta arasında olabilmektedir.

Önemli Bilgiler:

Dalışların ilk günü ilk dalış, tüm dalıcıların (Eğitim seviyelerine bakılmaksızın) kontrol dalışıdır. Kontrol dalışı dalış merkezi liderlerince dalıcıların dalış seviyelerinin tespiti, dalıcıların uygun ağırlık, ekipman ayarlamaları için kolay bir parkur seçilerek gerçekleştirilir. Dalış liderlerince dalıcılardan dalışın başında bazı temel becerilerin tekrarı istenebilir  (maske çıkar-tak, regülatör bulma, palet ucu nötr yüzerlik gibi). 6 ay ve daha uzun süre dalış yapmamışolanlardan ise beceri tazeleme talep edilebilir. Bu durumda olanların tur öncesi süreçte dalış yapmaları gerekmektedir veya merkezimizin herhangi bir dalış etkinliğine katılmaları halinde ise (Scuba Skills Update) scuba becerileri güncellemeleri ücretsiz olarak yapılacaktır. Dalıcıların yapmadıkları dalışlarının ücret iadesi yapılamamaktadır.

 

Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 

 

Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuşöncesinde saatler değişebilir.

Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.

Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda her hangi bir müdahalede bulunamamaktadır.

Önemli:  Pasaportta ülkeye giriş tarihinden itibaren 8 ay süre olması gerekiyor.

 

 

 

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!

 
FOTOĞRAFLAR