ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

Bodrum Dalış Turu

14 - 15 Ekim 2017

 

13 Ekim 2017 Cuma: Saat 20:00 da Ayışığı Dalış Merkezi önünden bize özel araçlar ile hareket.

 

14 Ekim 2017 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından sabah Bodrum’a varıyoruz ve güzel bir kahvaltının ardından teknemize gidiyoruz. Gün içinde belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalış yaptıktan ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüyoruz. Otelimize yerleştikten ve biraz dinlendikten sonra hep beraber ayarladığımız bir yerde akşam yemeğini yiyoruz ve ardından gecemizi sona erdiriyoruz. Dileyen dostlarımız Bodrum’da gezebilir ve Bodrum’un tadını çıkarabilirler.

 

15 Ekim 2017 Pazar: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve saat 09:30 ’ da ki tekne hareketinin ardından belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalışı yaptıktan sonra ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüş ve Bodrum İstanbul transferi ile turumuz sona eriyor. İstanbul’a varışımız trafiğe bağlı olarak değişmekte.

 

Dalıcı: 1000 TL
Misafir: 820 TL
Single Farkı: 150 TL

 

Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul-Bodrum-Istanbul ulaşım, 4 adet tekne dalışı, teknede öğlen yemekleri. Rehberlik hizmetleri, hava tüpleri ve ağırlıklar,   1 gece oda kahvaltı, konaklama. Seyahat ve koltuk sigortası.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Cumartesi sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet.

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

Eğitim alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL/dalış.

 

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) TURING SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar Turizm

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

 

 

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!

 
FOTOĞRAFLAR