ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
ETKİNLİK TAKVİMİ
5/2019
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pzr
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

Çeşme Dalış Turu

06 Temmuz - 07 Temmuz 2019

 

05 Temmuz 2019 Cuma: Saat 20:00 da Ayışığı Dalış Merkezi önünden bize özel araçlar ile hareket.                                                        

06 Temmuz 2019 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından sabah Çeşme’ye varıyoruz ve güzel bir kahvaltının ardından teknemize gidiyoruz. Gün içinde belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalış yaptıktan ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüyoruz. Otelimize yerleştikten ve biraz dinlendikten sonra hep beraber ayarladığımız bir yerde akşam yemeğini yiyoruz ve ardından gecemizi sona erdiriyoruz. Dileyen dostlarımız Çeşme’de gezebilir ve Çeşme’nin tadını çıkarabilirler.

07 Temmuz 2019 Pazar: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve saat 09:30 ’ da ki tekne hareketinin ardından belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalışı yaptıktan sonra ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüş ve Çeşme İstanbul transferi ile turumuz sona eriyor. İstanbul’a varışımız trafiğe bağlı olarak değişmekte.

                                                                                 

Dalıcı:  1.055 TL

Misafir: 955 TL

Single Farkı: 150 TL

 

Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul - Çeşme -Istanbul ulaşım, 4 adet tekne dalışı, teknede öğlen yemekleri. Rehberlik hizmetleri, hava tüpleri ve ağırlıklar, 1 gece oda kahvaltı, konaklama. Seyahat ve koltuk sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Cumartesi sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet. 

 

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı SAMPO JAPON SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Sözleşme Şartları:http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

 

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar Turizm  A - 9704

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

FOTOĞRAFLAR