Karaburun Dalış Turu

21 – 24 Ağustos 2018 Kurban Bayramı

 

20 Ağustos  2018 Pazartesi: Saat 21:30'da Ayışığı DalışMerkezi önünden hareket.

 

21 Ağustos 2018 Salı: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından Karaburun’daki otelimize gidiyoruz. Öğleden sonra   dalış merkezimize  transfer 1 adet bot dalışı   ve ogleyemeğinin ardından otelimize transfer. Dalışyapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

 

22 Ağustos 2018 ÇarşambaSabah kahvaltının ardından dalış merkezine transfer ilk  bot dalışın ardından öğlen yemeği, ikinci bot dalışının ardından otelimize transfer. Dalışyapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

 

23 Ağustos 2018 Perşembe: Sabah kahvaltının ardından dalış merkezine transfer ilk  bot dalışın ardından öğlen yemeği, ikinci bot dalışının ardından otelimize transfer.

 

24 Ağustos 2018 Cuma: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Dalış merkezine transfer ilk  bot dalışın ardından  İstanbul’a hareket.

 Katılımcı sayımız sınırlı tutulacağı için rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon için tur bedelinin %30 unun ödenmesi gerekmektedir.


Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul - Karaburun- İstanbul ulaşım, 6 adet Bot Dalışı, 3 Gece Oda kahvaltı +, iki kişilik odada, oda paylaşımlı kişi başı konaklama, Tüp-ağırlık kemeri, seyahat güvence ve koltuk sigortaları, rehberlik hizmetleri, KDV ve sıcak bir dostluk. 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Öğle ve akşam yemekleri, fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemişher türlü hizmet. Eğitim alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL/dalış.
 

Dalıcı : 1.650 TL
 

Misafir : 1.350 TL
 

Single konaklama farkı gecelik : 150 TL 

                                                                                                                  

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) GULF SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

Sözleşme Şartları;http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar  Turizm A -  9704 

Ayışığı DalışMerkezi Yetki No: 744

 

FOTOĞRAFLAR