ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

Sezonun son KAŞ Dalış Turu!

 

27 Ekim - 29 Ekim 2018 Kaş Turu Programı:

26 Ekim 2018 Cuma: Saat 20:00'de  Ayışığı Dalış Merkezi önünden hareket.

 

27 Ekim 2018 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından kahvaltı ve sonrasında Kaş’a varış. Limandan hareket ile 2 adet tekne dalışı.   Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün. Akşam birlikte güzel bir yemek ve konaklamamız KAŞ Merkezde otelimizde.

 

28 Ekim 2018 Pazar: Sabah kahvaltının ardından limandan hareketle 2 adet tekne dalışı. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün. 

29 Ekim 2018 Pazartesi: Sabah kahvaltının ardından limandan hareketle 1 adet tekne dalışı. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün. 1 adet 
dalışın ardından limana dönüş, yenecek öğle yemeğinin ardından Istanbul'a hareket.

 

 
Katılımcı sayımız sınırlı tutulacağı için rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon için tur bedelinin %30 unun ödenmesi gerekmektedir.

Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul - Kaş - İstanbul ulaşım, 5 adet Tekne Dalışı, 2 Gece Oda kahvaltı iki kişilik odada, oda paylaşımlı kişi başı konaklama, Tüp-ağırlık kemeri, seyahat güvence ve koltuk sigortaları, rehberlik hizmetleri, KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:  Cumartesi sabah kahvaltısı, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet.

 

Dalıcı: 1.550 TL

Misafir: 1.300  TL

Single konaklama farkı gecelik: 150 TL

 

Çok Önemli NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı SAMPO JAPAN SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

 

 

 

Ayışığı Turizm LTD | Leopar Turizm 9704-A

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

 

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!

FOTOĞRAFLAR