849 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla  Dilediğiniz Zaman

Marmaris Çıkışlı 1 Hafta Dalışlı Mavi Tur

 

1.Gün Cumartesi : Dalaman Havaalanından transfer aracımızla 2 saat 5 dakikalık yolculukla  Marmaris Selimiye limanına varıyoruz.  Saat 14:00’da teknemize gidiyoruz. Hoşgeldin kokteyli ve ardından akşam yemeğini yiyoruz.  

2.Gün Pazar: Saat 08:00’de  kahvaltı yapıyoruz, 09:00’da dalış ve dalış yeri brifingi ve ilk dalışımızı yapıyoruz, dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00’da öğle yemeği,  serbest zaman, 14:30’da  dalış brifingi ve dalışa gidiş ve ikinci dalışımızı yapıyoruz sonrasında  sıcak içecekler ve kek türleri, yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), serbest zaman - 19:00’da  akşam yemeği

 

3.Gün Pazartesi: Saat 08:00’de  kahvaltı yapıyoruz, 09:00’da dalış ve dalış yeri brifingi ve ilk dalışımızı yapıyoruz, dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00’da öğle yemeği,  serbest zaman, 14:30’da  dalış brifingi ve dalışa gidiş ve ikinci dalışımızı yapıyoruz sonrasında  sıcak içecekler ve kek türleri, yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), serbest zaman - 19:00’da  akşam yemeği gün batımında mangal partisi yapıyoruz.

 

4.Gün Salı: Saat 08:00’de  kahvaltı yapıyoruz, 09:00’da dalış ve dalış yeri brifingi ve ilk dalışımızı yapıyoruz, dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00’da öğle yemeği,  serbest zaman, 14:30’da  dalış brifingi ve dalışa gidiş ve ikinci dalışımızı yapıyoruz sonrasında  sıcak içecekler ve kek türleri, yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), serbest zaman - 19:00’da  akşam yemeği

 

5.Gün Çarşamba: Saat 08:00’de  kahvaltı yapıyoruz, 09:00’da dalış ve dalış yeri brifingi ve ilk dalışımızı yapıyoruz, dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00’da öğle yemeği,  serbest zaman, 14:30’da  dalış brifingi ve dalışa gidiş ve ikinci dalışımızı yapıyoruz sonrasında  sıcak içecekler ve kek türleri, yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), serbest zaman - 19:00’da  akşam yemeği

 

6.Gün Perşembe: Saat 08:00’de  kahvaltı yapıyoruz, 09:00’da dalış ve dalış yeri brifingi ve ilk dalışımızı yapıyoruz, dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00’da öğle yemeği,  serbest zaman, 14:30’da  dalış brifingi ve dalışa gidiş ve ikinci dalışımızı yapıyoruz sonrasında  sıcak içecekler ve kek türleri, yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), serbest zaman - 19:00’da  akşam yemeği gün batımında mangal partisi yapıyoruz.

 

7.Gün Cuma: Saat 08:00’de  kahvaltı yapıyoruz, desatürasyon süresinden dolayı bugün dalış yapmıyoruz. Kahvaltının  ardından Bozburun ve tekne yapımı yerlerini gezip 12:00’da ögle yemeği yedikten sonra Kameriye Adası kilise kalıntılarında gezi. Serbest Zaman. 19:00’da akşam yemeği.

8.Gün Cumartesi: Sabah  kahvaltının ardından tekneden ayrılıyoruz. Transfer aracımızla Dalaman Havaalanına transfer ve turumuzun sonu.

 

Tur Fiyatı: Fiyatlar talep ettiğiniz zaman diliminde teknenin müsaitliğine ve sezona gore değişmektedir.Lütfen bizimle iletişime geçerek güncel fiyat sorunuz.

 

Single Konaklama Farkı: Tur bedelinin % 65’i kadar ekstra ödeme

 

Tekne Turu Rotası: Selimiye, Datça, Atabol, Bozburun,Selimiye

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Başlangıç ve dönüş limanı Selimiye olacak şekilde, tekne ile Güney Ege’nin koylarında 7 gece dalışlı mavi yolculuk
 • Özel banyosu olan çift kişilik kabinde  7 Gece konaklama ( Islak zemin banyo,lavabo ve tuvalet)
 • Tam pansiyon – Kahvaltı, ögle ve akşam yemeği, öğleden sonra aperitif servisi.Tüm yiyeceklerin taze olarak hazırlanması ve masaya servis edilmesi.
 • Nescafe, çay (sıcak içecekler) ve içme suyu ücretsizdir. Diğer içki ve meşrubatlar liste fiyatından fiyatlandırılır.
 • Sadece kabinde kullanmak üzere; yatak çarşaf ve pikeler ile havlular kabinde hazır bulundurulur.Güverte kullanımı için lütfen havlu getiriniz.
 • Liman ücretleri ve yakıt
 • Ücretsiz WLAN
 • Kürekli Sörf (Stand Up Paddle) 2 adet
 • Pazartesi ve perşembe akşamları gün batımı mangalı
 • 5 gün dalış. Günlük 2-3 dalış, ağırlık ve tüp
 • Deneyimli dalış rehberi eşliğinde, detaylı brifing ve dalış
 • Doğayla içiçe, güvenli ve romantik koylarda konaklama- seyahat başında ve bitiminde konaklanır.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Tüm uçakla ulaşım
 • Dalaman Havaalanından Selimiye’ye transfer (30 Euro)
 • Tarihi alan gezileri, arazi ve yerleşim alanı gezileri (Giriş ücreti ve rehber ücreti katılımcılar arasında paylaştırılır)
 • Meşrubat ve alkollü içecekler
 • Ekstra dalış ve gece dalışları
 • Komple veya ihtiyaç duydukları ekipman kiraları.(Lütfen önceden bildiriniz).
 • Tur bitiminde 50 Euro’dan az olmamak kaydıyla personel için bahşiş
 • Fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş hizmetler.

 

 Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 

 

Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuşöncesinde saatler değişebilir.

Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.

Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda her hangi bir müdahalede bulunamamaktadır.

 

Sözleşme Şartlarıhttp://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar  Turizm A -  9704 

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

 

 

 

FOTOĞRAFLAR