Karaburun Dalış Turu

04 Mayıs  - 05 Mayıs 2019

 

 

03 Mayıs  2019 Cuma: Saat 21:30 da Ayışığı Dalış Merkezi önünden bize özel araçlar ile hareket.

 

04 Mayıs  2019 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından sabah otelimize  varıyoruz ve güzel bir kahvaltının ardından dalış noktasına gidiyoruz. Belirlediğimiz dalış noktalarına yapacağımız 2 dalıştan sonra otelimize dönüyoruz biraz dinlendikten sonra hep beraber ayarladığımız bir yerde akşam yemeğini yiyoruz ve ardından gecemizi sona erdiriyoruz. 

 

05 Mayıs   2019 Pazar: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve  2 dalış yaptıktan sonra Karaburun  İstanbul transferi ile turumuz sona eriyor. İstanbul’a varışımız trafiğe bağlı olarak değişmektedir. 

 

Dalıcı:  950 TL

 

Non Diver:  800TL

 

Single Farkı: 150 TL

 

 

Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul-Karaburun-Istanbul ulaşım, 4 adet bot veya kıyı dalışı, rehberlik hizmetleri, hava tüpleri ve ağırlıklar, 1 gece oda kahvaltı, konaklama. Seyahat ve koltuk sigortası.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Cumartesi sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği, fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet. 

                                                                                          

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

 

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı SAMPO JAPON  SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Sözleşme Şartları:http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

Ayışığı EğlenceTurizm LTD | Leopar Turizm  A - 9704

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

FOTOĞRAFLAR