ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

NAVİGASYON

 

Open Water Diver Kursu sizlere navigasyonun ana ilkelerini tanıtır. Ancak başlangıç seviyesi dalıcıların hemen hepsi tüm dalış boyunca Dalış Rehberlerini bir noktadan diğerine takip etmek eğilimindedir. Bir dalış bölgesinin nasıl dolaşılacağını anlamak su altı konfrounuzu ve öz güveniniz yükseltir. İleri Navigasyon becerilerini öğrenmek sizin ve dalış eşinizin bir dalış noktasının başından sonuna güvenli bir sekilde dalış yapabilmenizi sağlar.

 Pusula kullanarak ya da doğal çevrenizden de faydalanarak , navigasyon becerilerini öğrenecek ve bunun sayesinde  sualtı dünyasında bir uzman olabileceksiniz. Bu becerileri uygun şekilde geliştirebilmek için zamana, pratik uygulamaya ihtiyacınız vardır. Tabii ki su deneyimleri dalışa giderek kazanılabilir.

SSI Navigasyon uzmanlık programı su altında güvenli ve konfrolu bir şekilde; doğal navigasyonla ya da pusula ile dolaşabilmeniz için gerekli olan bilgi , beceri, ekipman ve deneyim konusunda detaylı bilgiyi verir.

Kurs Fiyatı : 550  TL

 

Fiyata Dahil Hizmetler :  SSI Online Eğitim Sistemine Erişim, 3 farklı cihazdan ( Pc, Pad, Telefon ) On-line ve offline eğitim imkanı,  orjinal Navigasyon ebook kitapçığı ve dökümanlar.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler : Plastik Kart ve fiyata açıkca dahil olduğu belirtilmemişher türlü hizmetler.

 

Not : Navigasyon kursu için  2adet deniz eğitimi yapılmaktadır.

*Tüm eğitim programlarımızda, ön kayıt için telefonla başvuru gerekmektedir, kontenjanımız sınırlıdır.


*Fiyatlarımıza KDV dahildir.
*9 aya varan vade seçeneklerimiz mevcuttur(Kom. Oranı değişkendir) Bonus Card, Garanti Bankası Kartları, 

 

FOTOĞRAFLAR