ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

 

Raja Ampat Dalış ve Kültür Turu Ramazan Bayramı

 

İlk Türk Dalış Oteli Papua Explorers Konaklamalı Raja Ampat Dalış Turu

Bir yer düşünün ki orada olduğunuz sürece hep mutlu olacaksınız ve döndüğünüzde sanki bir rüyadan uyanmış gibi hissedeceksiniz ve hep aynı rüyayı görmek isteyeceksiniz.

Bölgedeki ilk ve tek Türk Dalış Otelinde rüya gibi bir tatil için bize katılın.

 

1.Gün31 Mayıs 2019 Cuma: 22:45'de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde THY kontuarında bilet, bagaj ve pasaport işlemleri.

2.Gün 01 Haziran 2019 Cumartesi: 02:10 'de THY ile Jakarta'ya hareket. Saat 18:00'da Jakarta'ya varış. ve iç hatlar terminaline transfer... 

3.Gün 02 Haziran 2019  Pazar: Sabaha karşı saat 00:05'da direk  Jakarta - Sorong uçuşu. Sorong'a varışımız saat 06:10'da. Resort çalışanları tarafından karşılanma ve saat 12:00'de hareket ile 3 saatlik tekne yolculuğu ile Raja Ampat Papua Explorers Resort'a transfer. Isteyenlerle Raja Ampat Milli Parkı civarında 1 adet kıyı dalışı ve gece dalışı. Geceleme Papua Explorers Resort'ta.

4.Gün 03 Haziran 2019 Pazartesi: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.

5.Gün 04 Haziran 2019 Salı: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.

6.Gün 05 Haziran 2019 Çarşamba: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.

7.Gün  06 Haziran 2019 Perşembe: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.

8.Gün 07 Haziran 2019 Cuma: Raja Ampat Milli Parkı civarında 3 adet tekne dalışı ve gece dalışı. Sınırsız kıyı dalışı.
 

9.Gün 08 Haziran 2019 Cumartesi: Uçuşumuzdan 24 saat öncesine kadar ( öğle saatlerine kadar ) Raja Ampat Milli Parkı civarında 1 yada 2 adet tekne dalışı. Serbest zaman. Geceleme Papua Explorers Dive Resort'ta.

10.Gün 09 Haziran 2019 Pazar: Sabah erken saatlerde adadan Sorong’a tekne transferi ve iç hat uçuşu ile saat 11:50'de Sorong-Jakarta uçuşu ardından  THY ile 20:45'de  Jakarta-Istanbul uçuşu.

 

11.Gün 10 Haziran 2019 Pazartesi: Sabah saat 05:00 civarı İstanbula varış ve turumuzun sonu.

 

 

PAPUA EXPLORERS RESORT

 

Dalıcı Uçak Hariç Oda Paylaşımlı Tur Fiyatı:  2,350 Euro

Dalıcı Olmayan Uçak Hariç Oda Paylaşımlı Tur fiyatı: 1.650 Euro

 

 

** Fiyatlarımıza THY uçuşları ve iç hat uçuşlar dahil değildir. Dileğen misafirlerimiz için THY biletleri satın alınabilir. Ana hat uçuşları misafirlerimizin isteği doğrultusunda başka hava yolları ile yapılabilir. İstenmesi durumunda program istenilen hava yoluna göre revize edilebilir.

 

* Tüm fiyatları 9 aya kadar taksitlendirme seçeneği mevcuttur. (Garanti ve Bonus)
* Taksitlendirmeler, ödeme günündeki kur ve banka komisyon oranlarına göre yeniden hesaplanacaktır.

* Rezervasyon tur ücretinin %40 unun ödenmesi ile gerçekleşir. Kalan diğer ödemenin ise tur tarihine 60 gün kalaya kadar bitirilmesi gerekir.

 

Önemli: Kredi kartı tek çekim komisyon oranları ve taksit komisyon oranları ödeme günündeki kura göre yeniden hesaplamaktadır.

Fiyata Dahil Hizmetler: Kara ve deniz transferleri, Sorong'da tekne transferine kadar oda kahvaltı yarım gün konaklama,Raja Ampat'ta 2 kişilik odalarda kişi başı tam pansiyon 7 gece konaklama (Odalarda WC ve sıcak duşbulunmaktadır), sınırsız dalış, hava tüpleri, ağırlık, Nitrox brövesi olanlar için Nitrox tüpleri, Tursab Seyahat Sigortası.


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Uluslararası uçuşlar, iç hat uçuşları, bahşişler, yurt dışı çıkış harcı (15 TL), dalış malzemeleri kirası, Raja Ampat Milli Park ücreti (yıllık) 1.000.000 rp (75 Euro), Non Diver katılımcılar için şnorkel ve diğer hizmetler, uzak noktalara gidilmek istenirse yakıt extrası, dalış noktasına göre değişiyor, yapılacak extra kara turları, alkollü ve kutulu içecekler, fiyata açıkça dahil edilmemişher türlü hizmet.

 

NOT:  Odalarda saç kurutma makinesi bulunmamaktadır. Bu nedenle dilerseniz yanızda saç kurutma makinesi getirebilirsiniz. 

 

Önemli:  Pasaportta ülkeye giriştarihinden itibaren 6 ay süre olması gerekiyor.

 

 

Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 


Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rotar riski herzaman mevcuttur ve uçuşöncesinde saatler değişebilir.

Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda her hangi bir müdehalede bulunamamaktadır.

 

 

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!

 

 

 

FOTOĞRAFLAR