ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

Sharm El- Sheikh Dalış Turu 01- 08  Haziran 2019

 

01 Haziran 2019 Cumartesi: Atatürk  Havalimanı Dış Hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarında saat bilet, bagaj ve pasaport işlemleri için saat 17:00 civarı buluşma. Türk Hava Yolları TK700  Sefer sayılı uçuş ile 21:20’da  İstanbul Sharm El Sheikh Uçuşumuz gerçekleşecektir.Saat 23:10’da Sharm El Sheikh’e varış. İşlemlerinin ardından yerel acentamız tarafından karşılanma ve konaklama yapacağımız Naama-Bay’da bulunan Camel otelimize transfer

 02 Haziran 2019 Pazar:00:30 civarı  Otele yerleşme ve diğer işlemler. Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında dalış merkezi önünde saat 08:30’da toplanma. Bu esnada dalış merkezi kayıtları tamamlayacak sonrasında dalışteknemize transfer ve gün içerisinde 2 adet tekne dalışı. Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların otele dönüş. Konaklamamız Camel Otel’de gerçekleşecektir.

 03 Haziran 2019 Pazartesi: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların ardından karaya dönüşve otele transfer. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.

04 Haziran  2019 Salı:Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.

05 Haziran 2019 Çarşamba: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.

06 Haziran 2019 Perşembe: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.

07 Haziran 2019 Cuma: Sabah kahvaltının ardından desatürasyon süresinden dolayı serbest gün. Cuma günü de odalarınız size aittir.

08 Haziran 2019 Cumartesi: Saat 00:30'da otelden  havaalanına transfer.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk  Hava Yolları TK699 03:35 uçuşu ile Sharm El Sheikh –  İstanbul uçuşumuz. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu

 

SINGLE ODA DALICI:   610 Euro

DOUBLE ODA DALICI: 567 Euro

DOUBLE ODA DALICI OLMAYAN:   479 Euro

 

 

THY Uçuş Detayları

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Havaalanı - Otel - Havaalanı Transferleri

Bize özel tekne ile 5 Günde 10 dalış.

7 Gece otelde oda + kahvaltı oda paylaşımlı konaklama

Dalıcı olmayanlar için 5 gün tekne katılımı rehberli şnorkel dalışı

Dalışbölgelerine yapılacak tüm transferler

Tüp 12 lt AL, Ağırlık, Kemer

Nitrox brövesi olanlar için Nitrox dalışları max.%32, 12 lt tüp

TURSAB Seyahat güvence sigortası

Teknede alınan öğle yemeği & içecekler

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Tüm uçakla ulaşım (Uçak bileti)

Mısır Vizesi ( 60 Euro)

Ras Muhammed Milli Park Ücreti ( 5 € )

Akşam yemekleri

Ekipman kiraları

DAN DalışSigortası (www.daneurope.com adresinden bireysel olarak yaptırabilirsiniz)

Günlük dalışsigortası kişi başı (7 €), haftalık yapmak isterseniz (15  €) dalışmerkezince yapılacaktır.

Bahşişler ( Min 25 € tavsiye edilir)

Fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemişhizmetler

Gece Dalışı ve Batık Dalışları ( Arzu edilen batığa göre farklı ücretleri vardır)

GECE DALIŞI YAPMAK İSTEYEN DALICILARIN MUTLAKA DALIŞBİLGİSAYARI KULLANIYOR OLMALARI GEREKMEKTEDİR.

 Vize: Vize için tura gitmeden konsolosluktan vize alınması gerekmekte. Pasaportunuzda ülkeye giriştarihinden itibaren 8 ay süre olması gerekiyor.Vize işlemlerinizi bireysel olarak yapabileceğiniz gibi acentamız da bu konuda yardımcı olabilir.Vize işlemleri için pasaportunuzun bilgi yüzünün kopyası, pasaportunuzun aslı, 2 adet beyaz fonda biometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir. Pasaportun konsoloslukta kalış süresi 6 - 8  hafta arasında olabilmektedir.

Önemli Bilgiler:

Dalışların ilk günü ilk dalış, tüm dalıcıların (Eğitim seviyelerine bakılmaksızın) kontrol dalışıdır. Kontrol dalışı dalış merkezi liderlerince dalıcıların dalış seviyelerinin tespiti, dalıcıların uygun ağırlık, ekipman ayarlamaları için kolay bir parkur seçilerek gerçekleştirilir. Dalış liderlerince dalıcılardan dalışın başında bazı temel becerilerin tekrarı istenebilir  (maske çıkar-tak, regülatör bulma, palet ucu nötr yüzerlik gibi). 6 ay ve daha uzun süre dalış yapmamışolanlardan ise beceri tazeleme talep edilebilir. Bu durumda olanların tur öncesi süreçte dalış yapmaları gerekmektedir veya merkezimizin herhangi bir dalış etkinliğine katılmaları halinde ise (Scuba Skills Update) scuba becerileri güncellemeleri ücretsiz olarak yapılacaktır. Dalıcıların yapmadıkları dalışlarının ücret iadesi yapılamamaktadır.

 

Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 

 

Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuşöncesinde saatler değişebilir.

Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.

Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda her hangi bir müdahalede bulunamamaktadır.

Sözleşme ve İade Şartları

http://ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

 

FOTOĞRAFLAR