ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

Adrasan Dalış Turu

02 - 05 Haziran 2019 

 

01 Haziran 2019 Cumartesi: Saat 19:00'da Ayışığı Dalış Merkezi önünden hareket.

 

02 Haziran 2019 Pazar: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından Adrasan’daki otelimize yerleşiyoruz. Kahvaltının ardından  teknemize transfer ve 2  dalış  yapıp karaya dönüş ve otelimize transfer. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

 

03 Haziran  2019 Pazartesi: Sabah kahvaltının ardından teknemize transfer ilk dalışın ardından öğlen yemeği, ikinci dalışın ardından da karaya dönüş ve otelimize transfer. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

 

 

04 Haziran 2019 Salı:  Sabah kahvaltının ardından teknemize transfer ilk dalışın ardından öğle yemeği, ikinci dalışın ardından da karaya dönüş ve otelimize transfer. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

 

 

05 Haziran 2019 Çarşamba: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Çıralı'ya gidiyoruz ve  ardından  İstanbul'a hareket.

Katılımcı sayımız sınırlı tutulacağı için rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon için tur bedelinin %30 unun ödenmesi gerekmektedir.


Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul - Adrasan- İstanbul ulaşım, 6 adet Tekne Dalışı, 2 Gece Oda kahvaltı + akşam yemeği,teknede öğle yemekleri, iki kişilik odada, oda paylaşımlı kişi başı konaklama, Tüp-ağırlık kemeri, seyahat güvence ve koltuk sigortaları, rehberlik hizmetleri, KDV ve sıcak bir dostluk. 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet. 

Dalıcı : 1.650 TL

Misafir : 1.450 TL

Single konaklama farkı gecelik : 150 TL 

                                                                                                                  

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı SOMPO JAPAN SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

Sözleşme Şartları;http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar  Turizm A -  9704 

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

FOTOĞRAFLAR