Çeşme Dalış Turu

03 Haziran - 04 Haziran 2017

 

02 Haziran 2017 Cuma: Saat 21:00 da Ayışığı Dalış Merkezi önünden bize özel araçlar ile hareket.

                                                                                                                

03 Haziran 2017 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından sabah Çeşme’ye varıyoruz ve güzel bir kahvaltının ardından teknemize gidiyoruz. Gün içinde belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalış yaptıktan ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüyoruz. Otelimize yerleştikten sonra  belirlediğimiz yerde akşam yemeğimizi yiyoruz. Dileyen dostlarımız Çeşme’de gezebilir ve Çeşme’nin tadını çıkarabilirler.Konaklama otelimizde. 

04 Haziran 2017 Pazar: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve saat 09:30 ’ da ki tekne hareketinin ardından belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalışı yaptıktan sonra ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüş ve Çeşme İstanbul transferi ile turumuz sona eriyor. İstanbul’a varışımız trafiğe bağlı olarak değişmekte.

Dalıcı: 900 TL
Misafir: 750 TL

Single Farkı: 150 TL

                                                                                                      
 

Fiyata Dahil Hizmetler: İstanbul - Çeşme -Istanbul ulaşım, 4 adet tekne dalışı, teknede öğlen yemekleri. Rehberlik hizmetleri, hava tüpleri ve ağırlıklar, 1 gece oda kahvaltı, konaklama. Seyahat ve koltuk sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Cumartesi sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet.

Eğitim alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL / dalış.

 

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) IŞIK SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

 

Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar Turizm  A - 9704

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

 

 

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR