1 Hafta 10 Dalışlı Kaş Turu

 

 

17 Haziran 2017 Cumartesi: Saat 15:30'da Sabiha Gökçen Havaalanı İç Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. THY TK 2952 sefer sayılı uçağı ile saat 17:30'da  Dalaman'a uçuyoruz.18:50'de vardığımız Dalaman  Havaalnından   Kaş’a transferimizin ardından konaklmamızı yapacağımız Kayahan Otel’e giriş işlmelerimizin ardından serbest gün.

 

18 Haziran 2017 Pazar: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Öğle yemeklerimiz teknede. Dalmayan misafirlerimiz extra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların ardından karaya dönüş ve otele transfer. Konaklamamız Kayahan Otel’de.

19 Haziran 2017 Pazartesi: Sabah kahvaltının ardından teknemize transfer İlk dalışın ardından öğlen yemeği, ikinci dalışın ardından da karaya dönüş ve otelimize transfer. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün.

20 Haziran 2017 Salı: Sabah kahvaltının ardından teknemize transfer İlk dalışın ardından öğlen yemeği, ikinci dalışın ardından da karaya dönüş ve otelimize transfer. Dalış yapmayan misafirlerimiz için serbest gün.
 

21 Haziran 2017 Çarşamba: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Öğle yemeklerimiz teknede. Dalmayan misafirlerimiz extra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların ardından karaya dönüş ve otele transfer. Konaklamamız Kayahan Otel’de Katılımcı sayımız sınırlı tutulacağı için rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon için tur bedelinin %30 unun ödenmesi gerekmektedir.

22 Haziran 2017 Perşembe: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Öğle yemeklerimiz teknede. Dalmayan misafirlerimiz extra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların ardından karaya dönüş ve otele transfer. Konaklamamız Kayahan Otel’de.

23 Haziran 2017 Cuma: Sabah kahvaltının ardından desatürasyon süresinden dolayı serbest gün.

24 Haziran 2017 Cumartesi: Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz Kaş'ta serbest zaman geçirdikten sonra  transferle  Havaalanına gidiyoruz. Bilet işlemlerinin ardından THY TK2993 nolu uçuşumuz ile saat 16:20'de hareket edip saat 17:30'da İstanbul'a varıyoruz.  Ve turumuzun sonu.  

 

Fiyata Dahil Hizmetler: Havaalanı- Otel- Havaalanı transfer, 10 adet Tekne Dalışı, 7  Gece Oda kahvaltı, teknede öğle yemekleri, iki kişilik odada, oda paylaşımlı kişi başı konaklama, Tüp-ağırlık kemeri, seyahat güvence ve koltuk sigortaları, rehberlik hizmetleri, KDV ve sıcak bir dostluk.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Uçak biletleri, Akşam yemekleri  ve fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet. Eğitim alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL/dalış.

 

Dalıcı : 2.000 TL

Misafir : 1.200 TL

Non Diver Tekne Katılımı Günlük: 50 TL 

Try Scuba:  100 TL 

Single konaklama farkı gecelik : 150 TL

THY UÇUŞ BİLGİLERİ 

 

 

 
 
 
 
Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) TURING SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Sözleşme Şartları:http://www.ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx

 

Ayışığı Eğlence  Turizm LTD | Leopar Turizm 

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 744

 

 

 

FOTOĞRAFLAR