ARAMA
Kategori
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
En son eklenen turlar, en güncel bilgiler önce siz ögrenin. Tek yapmaniz gereken emaliniz ile ücretsiz abone olmak.
   
   
Lütfen ekle veya çıkar seçeneklerinden birini seçiniz
 

18 Ağustos - 26 Ağustos 2018 Kurban Bayramı Bali Dalış ve Kültür Turu

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma: 23:30'da Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalin de THY kontuarın da bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini gerçekleştireceğiz.

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi: Gece saat 02:10’da THY ile Jakarta’ya uçuşumuz gerçekleşecek. Akşam 18:00’de Jakarta’ya uçağımız inmiş olacak. Yaklaşık 3 saat bekledikten sonra Garuda havayolları ile saat 21:10’da Bali’ye uçmak üzere iç hat transfer ile uçuşumuz gerçekleşecek.

 

19 Ağustos 2018 Pazar: Sabaha karşı 00:10’da Bali Bandar Udara Uluslararası Havalimanına ineceğiz. 15 dakikalık araba yolculuğu sonrası Patra Bali Resort’umuza check-in yapacağız. Check-in işlemleri bittikten sonra saat 16:00’ya kadar serbest zaman ve dinlenme. Saat 16:00’da Dalış Merkezine gerekli belgeleri imzalamak ve ekipman organize etmek üzere gideceğiz. Daha sonra otele döneceğiz.

 

20 Ağustos 2018 Pazartesi: Kahvaltıdan sonra saat 08:30’da Dalış Teknemize gitmek üzere hareket edeceğiz. İki dalış yaptıktan sonra otelimize döneceğiz. Dalış yapmayan misafirlerimiz gün boyu otelin plajında deniz’in tadını çıkarabilirler.

 

21 Ağustos 2018 Salı:Kahvaltıdan sonra saat 08:30’da Dalış Merkezine gitmek üzere hareket edeceğiz. İki dalış yaptıktan sonra otelimize döneceğiz. Dalış yapmayan misafirlerimiz gün boyu otelin plajında deniz’in tadını çıkarabilirler.

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba: Kahvaltıdan sonra saat 08:30’da Dalış Teknemize gitmek üzere hareket edeceğiz. İki dalış yaptıktan sonra otelimize döneceğiz. Dalış yapmayan misafirlerimiz gün boyu otelin plajında deniz’in tadını çıkarabilirler.

 

23 Ağustos 2018 Perşembe: Bali kültür turu için saat 09:00’da hareket edeceğiz. Kintamani bölgesindeki Kemenuh Sanat Köy’ü, Tegenungan Şelalesi, Kintamani Yanardağı, Kahve Tarlası, Tegalalang Yarış Yeri ve Bali evlerini gezeceğiz. 

 

24 Ağustos 2018 Cuma: Bali kültür turu için saat 09:00’da hareket edeceğiz.

Bedugul bölgesindeki Kraliyet Tapınağı, Bedugul Tapınağı, Jatiluwih-Büyük Yarış Yeri, Tanah Lot ve denizdeki tapınakları gezeceğiz. 

 

25 Ağustos 2018 Cumartesi: Bali kültür turu için saat öğlen 15:30’da hareket edeceğiz. Uluwatu Tapınağını gezeceğiz. Bali’nin yerel dansı olan Kecak dans şovunu izleyeceğiz. Jimbaran’da akşam yemeği yiyeceğiz.

 

26Ağustos 2018 Pazar: Otel’den saat 13:00’de check out yapacağız. Garuda Havayollarının  saat 16:05 uçağı ile Jakarta’ya uçuşumuz gerçekleşecek. Yaklaşık 3,5 saat bekledikten sonra Jakarta’dan İstanbul’a THY ile saat 20:45’te uçuşumuz gerçekleşecek.

 

27Ağustos 2018 Pazartesi: Sabah saat 05:00 gibi uçağımız İstanbul Atatürk Havalimanı’na inecek ve turumuzun sona erecektir.

 

 

 

Dalıcı Uçak Hariç Oda Paylaşımlı Tur Fiyatı:  1,390 USD

 

Dalıcı Olmayan Misafir Uçak Hariç Oda Payaşımlı Tur Fiyatı:990 USD

 

 

 

 

·      Tüm fiyatları 9 aya kadar taksitlendirme seçeneği mevcuttur. (Garanti ve Bonus özelliği olan kartlar)

·      Taksitlendirmeler, ödeme günündeki kur ve banka komisyon oranlarına göre yeniden hesaplanacaktır.

 

·      Rezervasyon tur ücretinin %40 ının ödenmesi ile gerçekleşir. Kalan diğer ödemenin ise tur tarihine 45 gün kalaya kadar ödenmesi gerekir.

 

·      45 gün kalaya kadar ücret ödenmez ise rezervasyon iptal edilir ve kapora no-show cezası olarak kabul edilir.

 

·      İptal iade şartları sigorta klozları çerçevesinde değerlendirilecektir. Klozların içermediği nedenlerden dolayı yapılan iptaller de ücret iadesi yapılamaz.

 

 

Önemli: Kredi kartı tek çekim komisyon oranları ve taksit komisyon oranları ödeme günündeki kura göre yeniden hesaplanmaktadır.

 

Fiyata Dahil Hizmetler: 5 yıldızlı Patra Bali Resort’da 8 gece oda kahvaltı konaklama, bütün yapılacak olan transferler, 3 günlük kültür turları, kültür turların giriş ücretleri, 2 gün kültür turunda alınan öğle yemekleri, Kültür turunda Jimbaran’da alınan 1 akşam yemeği, 6 dalış, dalıcılara dalış teknesinde verilecek olan 3 günlük öğle yemekleri, atıştırmalıklar, yerel içecekler, yine dalış teknesinde kullanabileceğiniz havlular, 6 dalış süresince kullanacağınız dalış malzemeleri, dalış rehber hizmeti ve seyahat sigortası.

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: 

Kişisel harcamalar, gidiş - dönüş uçak biletleri, yurtdışı çıkış harcı, akşam yemekleri, dalış merkezinde kullanılcak dalış bilgisayarı, fiyata açıkça dahil edilmemiş her türlü hizmet.

 

Uçuş Bilgileri:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önemli:  Pasaportta ülkeye giriş tarihinden itibaren 6 ay süre olması gerekiyor.

 

 

Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 


Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rotar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir.

Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almış sayılır.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda herhangi bir müdahalede bulunamamaktadır.

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!

 

 

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR