Dilediğiniz Zaman Sharm El- Sheikh DalışTuru 
 
 2019 Pazar: Sabiha Gökçen Havalimanı DışHatlar terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat bilet, bagaj ve pasaport işlemleri için saat 21:00 civarı buluşma. Pegasus Hava Yolları   ile 23:35te İstanbul Sharm El Sheikh Uçuşumuz gerçekleşecektir.
 
1.Gün  2019 Pazartesi: Saat 02:45'de Sharm El Sheikh'e varış. işlemlerinin ardından yerel acentamız tarafından karşılanma ve konaklama yapacağımız Naama-Bay’da bulunan Camel otelimize transfer. Otele yerleşme ve diğer işlemler. Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında dalış merkezi önünde saat 08:30’da toplanma. Bu esnada dalış merkezi kayıtları tamamlayacak sonrasında dalışteknemize transfer ve gün içerisinde 2 adet tekne dalışı. Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların otele dönüş. Konaklamamız Camel Otel’de gerçekleşecektir.
 
2.Gün 2019 Salı: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların ardından karaya dönüşve otele transfer. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.
 
3.Gün 2019 Çarşamba:Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.
 
4.Gün  2019 Perşembe: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.
 
5.Gün  2019 Cuma: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz ekstra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.
 
6.Gün  2019 Cumartesi: Sabah kahvaltının ardından desatürasyon süresinden dolayı serbest gün. Cumartesi günü de odalarınız size aittir.
 
7.Gün  2019 Pazar: Saat 00:30'da otelden  havaalanına transfer.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Pegasus Hava Yolları 03:30 uçuşu ile Sharm El Sheikh –  İstanbul uçuşumuz. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu
 
 
 
DALICI:   Fiyatlar talep ettiğiniz zaman diliminde tesisin müsaitliğine ve sezona gore değişmektedir.Lütfen bizimle iletişime geçerek güncel fiyat sorunuz.
 
DALICI OLMAYAN:   Fiyatlar talep ettiğiniz zaman diliminde tesisin müsaitliğine ve sezona gore değişmektedir.Lütfen bizimle iletişime geçerek güncel fiyat sorunuz
 
 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Havaalanı - Otel - Havaalanı Transferleri
Bize özel tekne ile 5 Günde 10 dalış.
7 Gece otelde oda + kahvaltı oda paylaşımlı konaklama
Dalıcı olmayanlar için 5 gün tekne katılımı rehberli şnorkel dalışı
Dalışbölgelerine yapılacak tüm transferler
Tüp 12 lt AL, Ağırlık, Kemer
Nitrox brövesi olanlar için Nitrox dalışları max.%32, 12 lt tüp
TURSAB Seyahat güvence sigortası
Teknede alınan öğle yemeği & içecekler
  
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Tüm uçakla ulaşım (Uçak bileti)
Mısır Vizesi ( 60 Euro)
Ras Muhammed Milli Park Ücreti ( 5 € )
Akşam yemekleri
Ekipman kiraları
DAN DalışSigortası (www.daneurope.com adresinden bireysel olarak yaptırabilirsiniz)
Günlük dalışsigortası kişi başı (7 €), haftalık yapmak isterseniz (15  €) dalışmerkezince yapılacaktır.
Bahşişler ( Min 25 € tavsiye edilir)
Fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemişhizmetler
 
Gece Dalışı ve Batık Dalışları ( Arzu edilen batığa göre farklı ücretleri vardır)
 
GECE DALIŞI YAPMAK İSTEYEN DALICILARIN MUTLAKA DALIŞBİLGİSAYARI KULLANIYOR OLMALARI GEREKMEKTEDİR.
 
Vize: Vize için tura gitmeden konsolosluktan vize alınması gerekmekte. Pasaportunuzda ülkeye giriştarihinden itibaren 8 ay süre olması gerekiyor.Vize işlemlerinizi bireysel olarak yapabileceğiniz gibi acentamız da bu konuda yardımcı olabilir.Vize işlemleri için pasaportunuzun bilgi yüzünün kopyası, pasaportunuzun aslı, 2 adet beyaz fonda biometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir. Pasaportun konsoloslukta kalışsüresi 6 - 8  hafta arasında olabilmektedir.
Önemli Bilgiler:
Dalışların ilk günü ilk dalış, tüm dalıcıların (Eğitim seviyelerine bakılmaksızın) kontrol dalışıdır. Kontrol dalışı dalış merkezi liderlerince dalıcıların dalış seviyelerinin tespiti, dalıcıların uygun ağırlık, ekipman ayarlamaları için kolay bir parkur seçilerek gerçekleştirilir. Dalış liderlerince dalıcılardan dalışın başında bazı temel becerilerin tekrarı istenebilir  (maske çıkar-tak, regülatör bulma, palet ucu nötr yüzerlik gibi). 6 ay ve daha uzun süre dalış yapmamışolanlardan ise beceri tazeleme talep edilebilir. Bu durumda olanların tur öncesi süreçte dalış yapmaları gerekmektedir veya merkezimizin herhangi bir dalış etkinliğine katılmaları halinde ise (Scuba Skills Update) scuba becerileri güncellemeleri ücretsiz olarak yapılacaktır. Dalıcıların yapmadıkları dalışlarının ücret iadesi yapılamamaktadır.
 
Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 
 
Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuşöncesinde saatler değişebilir.
Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda her hangi bir müdahalede bulunamamaktadır.
Sözleşme ve İade Şartları
Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!
FOTOĞRAFLAR