Seferihisar Dalış Turu

12 - 13 Ağustos 2017

 

11 Ağustos 2017 Cuma: Saat 20:00 da Ayışığı Dalış Merkezi önünden bize özel araçlar ile hareket.

                                                                                                                                                                 

12 Ağustos 2017 Cumartesi: Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımızseyahatin ardından sabah Seferihisar'a varıyoruz ve güzel bir kahvaltının ardından teknemize gidiyoruz. Gün içinde belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalış yaptıktan ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüyoruz. Otelimize yerleştikten ve biraz dinlendikten sonra hep beraber otelde yiyeceğimiz akşam yemeğinin ardından gecemizi sona erdiriyoruz. Dileyen dostlarımız Seferihisar'da gezebilir ve Seferihisar'ın tadını çıkarabilirler.


13 Ağustos 2017 Pazar: Sabahı saat 09:00 ’ da ki tekne hareketinin ardından belirleyeceğimiz özel dalış noktalarına 2 adet tekne dalışı yaptıktan sonra ve öğle yemeğini teknede yedikten sonra karaya dönüş ve Seferihisar- İstanbul transferi ile turumuz sona eriyor . İstanbul’a varışımız trafiğe bağlı olarak değişmekte.

Dalıcı: 950 TL
Misafir: 730 TL
Single Farkı: 150 TL


Fiyata Dahil Hizmetler:
Istanbul-Seferihisar-Istan
bul ulaşım, 4 adet tekne dalışı,teknede öğlen yemekleri, rehberlik hizmetleri, hava tüpleri ve ağırlıklar, 1 gece oda kahvaltı, konaklama. Seyahat ve koltuk sigortası.                        

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Tüm içecekler, akşam yemekleri ve fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet.
Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Eğitim alan öğrenciler için Su Eğitim Bedeli 50 TL/dalış.

Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.


Çok Önemli NOT: Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) TURİNG SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.
* Turumuz aynı zamanda teorik eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.
** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.
*** Tura iki hafta kala iptal edilen rezervasyonlarda ücret iadesi yapılamamaktadır.
Ayışığı Eğlence Turizm LTD | Leopar Turizm 9704-A

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 171

 

 

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR